IV щорічна Конференція «Ефективне управління фінансами в групі компаній» 19 червня 2013 в Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

IV щорічна Конференція «Ефективне управління фінансами в групі компаній» 19 червня 2013 в Києві

205
Шановні колеги!
19 червня 2013р. в Києві відбудеться щорічна конференція “Ефективне управління фінансами в групі компаній”. Вже четвертий рік поспіль конференція збере представників провідних вітчизняних та міжнародних холдингів для обміну досвідом та ефективними практиками управління фінансами.
У ході конференції з доповідями виступлять топ-менеджери провідних вітчизняних та міжнародних груп компаній і холдингів. Так, Ігор Краса, фінансовий директор ТК-Group, розкриє в своїй презентації особливості кредитування в групі компаній; Віталій Бєлашев, глава комітету з аудиту фінансово-будівельної корпорації «Запсібінтерстрой», представить аудиторії доповідь про роль ради директорів в управлінні групою компаній. Секрети роботи централізованого казначейства групи розкриє Лідія Коваль, начальник казначейства La Farge Україна, а Олена Прендзевська, що представляє компанію «Промкабель Електрика», представить аудиторії доповідь, присвячений делегуванню фінансових функцій бізнес-одиницям. Також, в рамках конференції будуть розглянуті стратегічні питання розвитку холдингів: очікується, що з презентацією на тему оптимізації фінансової структури при зміні бізнес-моделі виступить фінансовий директор ФК «Шахтар» Гюльнара Ахмеджанова. Уявити підходи до розробки стратегії розвитку групи компаній запрошені фахівці провідних міжнародних консалтингових фірм – McKinsey і Bain & Company. Підтвердження участі у конференції також очікується від Романа Глови, фінансового директора ВіДі-Груп, Олега Кікти, першого заступника Генерального директора Ostchem Україна, Віталія Лужнецова, заступника фінансового директора ГК «Еліт», а також представників компаній «Ергопак», «Київхліб», ДТЕК, «Гірські машини», Ліко-Холдинг. та ін.
Основні блоки виступів у цьому році:
  • розробка фінансової стратегії холдингу в умовах ринкової невизначеності
  • ефективний фінансовий менеджмент в групі компаній
  • оптимізація управління грошовими потоками
  • управлінський облік в холдингах
  • податкове планування.
Також у програмі:
Кейси провідних холдингів з ефективного управління фінансами
Актуальні тенденції розвитку централізованого казначейства групи компаній
(Увага! передплатники “finance.ua” отримують спеціальну 10% знижку на участь при вказівці промо коду “FINANCE” в реєстраційній формі)
Організатор: ТОВ “Фінансовий Аналітик-Сервіс” (www.fas.com.ua)
Місце проведення: готель “алфавіту” (Київ, вул. Предславинська 35Д)
Аудиторія:
генеральні директори, віце-президенти з економіки та фінансів, фінансові директори, фінансові контролери, начальники казначейств, начальники фінансових відділів, головні бухгалтери, фінансові аналітики, консультанти.
Будемо раді бачити Вас серед учасників конференції!
Якщо Ви вирішили зареєструватися для участі, будь ласка:
Заповнюйте заявку online: http://fas.com.ua/conference.php
Пишіть нам на e-mail: fas.seller @ gmail.com Телефонуйте за тел.: +38 (044) 284-30-81, +38 (097) 920-52-30
За матеріалами:
ФА Сервіс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас