Міндоходів: з початку року в автоматичному режимі відшкодовано ПДВ на 7,4 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Міндоходів: з початку року в автоматичному режимі відшкодовано ПДВ на 7,4 млрд грн

Казна та Політика
136
За чотири місяці 2013 року платникам податків повернуто 7,4 млрд. грн. автоматичного ПДВ. Кошти на свої рахунки отримали 375 платників, які відповідали всім визначеним критеріям на автоматичну бюджетну компенсацію.
Найбільші суми відшкодування отримали підприємства гірничо-металургійного комплексу (37,3 відс.), зернотрейдери (8,6 відс.) та машинобудівної галузі (7,6 відс.).
Водночас, відзначають аналітики Міндоходів, для багатьох претендентів на ПДВ-автомат недосяжним залишається критерій щодо рівня заробітної плати. Лише по деклараціях за березень кількість платників, які не бажають підвищувати своїм працівникам зарплату, а тому і не можуть потрапити до переліку підприємств на автоматичне відшкодування, зросла порівняно з минулим роком на 139 осіб і склала понад 1,4 тис. платників.
Загалом, за статистикою Міндоходів, за січень-квітень поточного року платникам податків відшкодовано 18,5 млрд. грн. податку на додану вартість. Платники отримали на 3,4 млрд. грн. бюджетних коштів більше, ніж торік.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас