Прокуратура виявила інваліда, що працював на 22 київських підприємствах одночасно — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Прокуратура виявила інваліда, що працював на 22 київських підприємствах одночасно

Кримінал
1595
Фіктивне працевлаштування інваліда на 22 столичних підприємствах одночасно стало предметом кримінального провадження, початого прокуратурою Печерського району Києва.
Правоохоронні органи встановили, що з 2008 по 2013 рік керівники різних підприємств у столиці, використовуючи документи про інвалідність однієї особи, видавали фіктивні накази про прийняття її на роботу. Такі дії дозволили цим організаціям надалі уникнути санкцій за нестворення робочих місць для людей з особливими можливостями.
Таким чином, інвалід значився одночасно на 22 підприємствах, обіймаючи посади прибиральника, діловода, електрика, кур’єра, спеціаліста інформаційно-консультаційного відділу, молодшого спеціаліста зі страхування та ін.
Збитки, завдані Фонду соціального захисту інвалідів такими схемами поки встановлюються. Відомості про кримінальне правопорушення занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України – підробка документів.
Як повідомлялося раніше, прокуратура Голосіївського району Києва розпочала кримінальне провадження відносно колишньої співробітниці одного зі столичних банків, яку звинувачують у підробці споживчих кредитних договорів на суму близько 1,7 млн грн.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас