У Києві 3 міліціонери покарані за безпідставні перевірки підприємців - вони отримали "сувору догану" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві 3 міліціонери покарані за безпідставні перевірки підприємців - вони отримали "сувору догану"

Кримінал
898
За поданням прокуратури Деснянського району Києва трьох співробітників районного управління міліції притягнули до відповідальності за незаконні перевірки підприємців та суб’єктів господарювання. Факти необґрунтованого втручання у підприємницьку діяльність показала перевірка, проведена прокуратурою району за скаргами підприємців, що надійшли на телефон “гарячої лінії”, повідомила прес-служба прокуратури Деснянського району Києва.
Так, в поточному році троє працівників Деснянського районного відділу державної служби боротьби з економічними злочинами (ВДСБЕЗ) провели перевірки в кафе-барі “Кабріолет”, СП “Прогрессо-Італія” і в інших суб’єктах господарювання без відповідного направлення керівництва райуправління.
Наступною прокурорською перевіркою було встановлено інші випадки незаконних перевірок, зокрема, порушень, які взагалі не відносяться до компетенції міліції. За результатами розгляду подання, внесеного прокуратурою Деснянського району керівництву райуправління міліції, двоє правоохоронців отримали сувору догану, ще одного – попередили про службову невідповідність.
За законодавством органи міліції можуть перевіряти суб’єкти господарювання винятково за наявності направлення на перевірку, форма якого відповідає встановленим стандартам.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас