Пентагон взяв на "озброєння" девайси Apple — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Пентагон взяв на "озброєння" девайси Apple

Світ
616
Міністерство оборони США дозволило використовувати пристрої від Apple у своїх мережах. Таким чином, iPhone і iPad зможуть скласти конкуренцію пристроям від Blackberry і Samsung.
До роботи з секретною інформацією будуть допущені апарати з операційною системою iOS 6, яка підтримує декілька стандартів шифрування.
2 травня Пентагон схвалив декілька пристроїв від Samsung і Blackberry. Йдеться, зокрема, про захищену систему на базі Android Knox, створену Samsung, а також про смартфони на BlackBerry 10 і, що дивно, про планшети PlayBook, які практично не представлені на відкритому ринку. Пентагон, як і у випадку з Samsung, привабила гарна система захисту цих гаджетів – Enterprise Service 10.
Варто відзначити, що до цих пір саме BlackBerry була основним постачальником смартфонів для Міноборони США. На даний момент 470 тис. співробітників користуються такими пристроями (більша частина з них працює на застарілій версії ОС), в той час як 41 тис. співробітників володіє пристроями від Apple і 8,7 тис. використовують гаджети на базі Android. Продукція на iOS і Android до цих пір в основному використовувалася в тестовому режимі.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас