Повний down: ціни на срібло впали до трирічного мінімуму — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Повний down: ціни на срібло впали до трирічного мінімуму

Банківські метали
723
Ціни на срібло сьогодні досягли найнижчої позначки з вересня 2010 року, при цьому відношення його вартості до золота зросло до максимуму за 33 місяці.
У той же час золото падає в ціні вже восьму сесію поспіль, чого не відбувалося вже чотири роки.
На азіатських торгах спотовий контракт на срібло 20 травня становить $20,7 (-7%) за тройську унцію. Золото впало на 1,5% до мінімальних з 18 квітня $1346 за унцію.
Ціни на срібло з початку 2013 року впали на 30%, показавши найгіршу динамікою серед дорогоцінних металів. Інвестори були стривожені тим, що промисловий попит на срібло не покриє дефіцит фінансового попиту.
У той же час деякі експерти вважають, що падіння ціни срібла перебільшено. Так, керівник міжнародного відділу досліджень сировинних ринків Deutsche Bank Майкл Льюїс заявив, що причиною здешевлення срібла є падіння цін на золото. Він припускає, що, зі зміцненням світового зростання срібло покаже кращу динаміку, ніж золото.
Нагадаємо, що, згідно з прогнозом Credit Suisse, ціни на золото знизяться ще на 20% за наступні 12 місяців, оскільки темпи інфляції залишаються слабкими на тлі низьких базових відсоткових ставок і ризиків негативних подій на фінансових ринках.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас