Чехія буде видавати українцям багаторазові шенгенські візи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чехія буде видавати українцям багаторазові шенгенські візи

1086
Посольство Чехії в Україні з 22 травня почне видавати громадянам, що їдуть закордон з туристичною або оздоровчою метою, шенгенські візи для багаторазового в’їзду. Про це йдеться в повідомленні прес-служби посольства.
Згідно з повідомленням, рішення про видачу віз ухвалено на підтримку індивідуального та організованого туризму і курортної справи, розширення можливостей для особистих контактів між громадянами обох країн відповідно з пріоритетами “Східного партнерства” Європейського Союзу і як висловлення підтримки євроінтеграційних прагнень України.
“Шенгенська багаторазова віза з метою туризму і лікування може бути видана за умови, що заявник доведе або обґрунтує намір часто і регулярно подорожувати, або у випадках, коли заявник доведе свою бездоганність і надійність, зокрема тим, що попередні шенгенські візи використовував згідно з правилами” , – сказано в повідомленні.
При цьому заявник на багаторазову візу при подачі заяви повинен довести, що в минулому йому було видано мінімум 2 одноразові шенгенські (мають бути надані копії цих віз), які він використовував за призначенням.
Термін даної візи становитиме 1 рік, наступної – 2 роки.
Крім того, в повідомленні наголошується, що консульський збір за подання заяви на багаторазову візу не підвищується порівняно із заявою на одноразову візу. Зокрема, розмір консульського збору залишається незмінним як при подачі заяви індивідуально, так і через акредитовану туристичну фірму.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас