Названа найкрасивіша і найбільш захищена банкнота у світі (ФОТО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названа найкрасивіша і найбільш захищена банкнота у світі (ФОТО)

Світ
10938
Міжнародне банкнотне співтовариство (IBNS) вже другий рік поспіль назвало казахстанський тенге найкращою купюрою року, заявили в Національному банку Республіки Казахстан.
У травні цього року підбито підсумки щорічного конкурсу Міжнародної банкнотної спільноти, де казахські п’ять тисяч тенге нового дизайну були визнані найкращою банкнотою 2012 року. IBNS, вибравши переможцем купюру Казахстану з майже сотні нових банкнот, випущених по всій планеті в минулому році, назвало найкращим як дизайн купюри і її ідеологію, так і технічне оформлення і рівень захисту, передає Капітал.kz.
Названа найкрасивіша і найбільш захищена банкнота у світі (ФОТО)
Зазначимо, що Міжнародне банкнотне співтовариство – незалежний союз колекціонерів банкнот, який щороку вибирає найкращу банкноту року інтернет-голосуванням на своєму сайті. Ця некомерційна освітня організація займається вивченням банкнот і паперових грошей з усього світу. Членами союзу є експерти з більш ніж 90 країн.
У 2011 році пам’ятна банкнота номіналом 10 тисяч тенге, присвячена 20-річчю Незалежності Казахстану, була також названа найкращою банкнотою 2011 року за підсумками голосування Міжнародного банкнотного співтовариства (IBNS).
Раніше повідомлялося, що британські феміністки погрожують судом Банку Англії за відсутність жінок на купюрах.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас