У Канаді через скандал з неправомірним використанням $90 тис держкоштів пішов у відставку радник прем'єр-міністра — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Канаді через скандал з неправомірним використанням $90 тис держкоштів пішов у відставку радник прем'єр-міністра

Кримінал
267
У Канаді в результаті скандалу з неправомірним використанням державних коштів пішов у відставку радник прем’єр-міністра Стівена Харпера. Голова адміністрації канадського прем’єра Найджел Райт звинувачується в тому, що допоміг сенаторові-консерватору Майку Даффі отримати з бюджету 90 тис. дол.
Даффі приховав від влади, що володіє будинком в Оттаві, що дозволило йому претендувати на державну компенсацію в розмірі 21 тис. дол на рік. Сам Даффі заявив, що не розібрався з правилами отримання компенсацій і в березні 2013 р. повернув до скарбниці витрачені на нього кошти.
При цьому пізніше з’ясувалося, що “компенсація” сенатора була ним отримана у вигляді чека від Райта, що прямо заборонено канадськими законами.
На посту голови адміністрації прем’єр-міністра Канади Райта змінить інший помічник Харпера – Рей Новак. Очікується, що сам прем’єр-міністр прокоментує скандал на партійній конференції 21 травня 2013 р.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас