Українці частіше від інших порушують трудове законодавство Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці частіше від інших порушують трудове законодавство Росії

Світ
332
Керівник Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський заявив, що громадяни України продовжують найчастіше порушувати трудове законодавство Росії.
За його словами, в цілому в Росії незаконно працює 3,3 млн іноземців, тільки цього року 70 тис. осіб заборонений в’їзд до Росії.
“Що стосується громадян України, які працюють у Росії, ситуація не змінилася. Наші брати-слов’яни приїжджають на три місяці, працюють без дозволу, їдуть до себе на кілька днів, знову в’їжджають. Ситуація поки не змінилась, але це – до певної пори. На всі хитрості знайдуться протихитрості. Я вас запевняю”, – сказав Ромодановський.
Він також закликав ЗМІ інформувати громадян України про те, що потрібно дотримуватися правил перебування і трудової діяльності на території РФ.
Ромодановський підкреслив, що з початку року 70 тисячам іноземних громадян заборонено в’їзд до РФ терміном від трьох до п’яти років за порушення міграційних правил. При тому, що в цілому в минулому році такий показник становив близько 55 тис. осіб.
Глава ФМС повідомив, що на даний момент в РФ перебувають 10,8 млн. іноземців, з них 2,2 млн. – законно здійснюють трудову діяльність, 3,7 млн. громадян в’їхали без мети трудової діяльності, тобто – в гості, лікуватися.
Нагадаємо, 9 травня набрав чинності новий податок для українських заробітчан.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас