Екс-прем'єр України спростовує своє скандальне інтерв'ю, в якому назвав замовників найбільш резонансних вбивств — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Екс-прем'єр України спростовує своє скандальне інтерв'ю, в якому назвав замовників найбільш резонансних вбивств

1056
Екс-віце-прем’єр Віталій Масол на своїй сторінці в Facebook заявив, що не заявляв журналістці Аліні Стрижак, що за вбивством Євгена Щербаня стоїть Віктор Янукович.
“Я, Масол Віталій Андрійович, заперечую проти інформації, наведеної у зазначеній статті і підкреслюю, що подібного інтерв’ю я не давав, під такою інформацією мого підпису ви не знайдете, тому що його там не було і не могло бути”, – йдеться в заяві Масола, оприлюдненій в Facebook.
Він назвав це “чистим політичним замовленням, спрямованим проти чинної верхівки влади”. “Дане інтерв’ю не зафіксовано на жодному паперовому або електронному носії. Кожне слово, написане журналісткою Аліною Стрижак від мого імені, є хибним і носить провокаційний характер”, – додав він.
За його словами, поширення недостовірної інформації суперечить як законодавству України, так і моральним принципам суспільства. Масол додав, що має намір звертатися до суду для захисту честі та гідності, а також “спростування недостовірної інформації”.
Відзначимо, що заява Масола з’явилася на створеній сьогодні вдень сторінці в Facebook. У профайлі 84-річного екс-прем’єра повідомляється, що він працював на Новокраматорському машинобудівному заводі. Крім того, Масол вказав, що закінчив КПІ. Станом на 16:00 у Масола є один друг.
У той же час журналіст Аліна Стрижак підтвердила Корреспондент.net, що має аудіозапис розмови з колишнім екс-прем’єр-міністром України з усіма згаданими цитатами.
Нагадаємо, раніше журналіст Аліна Стрижак опублікувала в Facebook частину інтерв’ю з екс-прем’єр-міністром Віталієм Масолом, яка нібито не увійшла до статті, надрукованої в журналі Країна.
Зокрема, журналістка згадала про опозицію, обговорюючи поточну політичну ситуацію в Україні. “Яка опозиція? Прибрали ж Кушнарьова. Якби не прибрали, він був би президентом. Кірпу вбили. Кравченка. Гетьмана”, – заявив Масол. “Вадим, до речі, моїм сусідом по Кончі був. Вбив його Ющенко. Дружина Гетьмана на похоронах кричала: “Це ти його вбив!”. А Ющенко, як завжди, робив вигляд, що нічого не помітив. А вони дружили. Гроші не поділили. Банк Україна розвалили, а там же був не один мільярд. В офшорі сто мільйонів було. Гроші, які гастарбайтерам давали, всі через (банк – ред.) Україну йшли”, – цитує Стрижак Масола у своєму Facebook.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас