Попов зібрався за два роки повністю оновити Поділ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Попов зібрався за два роки повністю оновити Поділ

Казна та Політика
570
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяє найближчим часом створити при КМДА окрему структуру, яка займатиметься координацією робіт з реконструкції Подолу.
Як передає кореспондент УНІАН, про це Попов заявив у п’ятницю під час засідання Громадської гуманітарної ради Києва, на якому розглядалося питання створення та реалізації програми «Київ Самобутній» з метою збереження історичного середовища на Подолі та Дніпровських схилах, підвищення комфорту і привабливості Подолу для туристів і городян.
Як вважає голова КМДА, основну частину Подолу можна оновити і навести там порядок протягом найближчих двох років.
«Ми повинні все привести в порядок на Подолі: відремонтувати тротуари, замінити освітлення, підсвітити і відремонтувати фасади та інше. Такі об’єкти, як Поштова площа, Нижній і Верхній Вал і трохи далі – ця територія повністю найближчим часом має стати зовсім іншою. І це робота, яка може бути виконана, максимум, за два роки. Я думаю, треба ставити таке завдання і вдихнути туди нові туристичні маршрути», – сказав Попов.
За його словами, місто не вкладатиме у реконструкцію бюджетні кошти.
«Власники будівель, а на Подолі в основному це комерційні структури, – це їхній прямий обов’язок патріотичний, моральний, бізнес-соціальний – вкласти свої кошти в реконструкцію своїх об’єктів», – зауважив Попов.
Для координації такої роботи і отримання необхідних результатів буде створено окрему структуру, пояснив голова КМДА.
«У нас найближчим часом (я таке рішення прийму буквально протягом двох тижнів) буде організована окрема група управління таким проектом. І буде керівник цієї групи, який акумулює всі питання для координації та комплексного вирішення проблем. У нас зараз вулицею Сагайдачного займається одна структура, Поштовою площею – інша. Недостатньо координації. А коли у нас буде окрема структура, яка буде тільки таким проектом займатися, то ми, вважаю, зможемо вирішити його позитивно і в ті терміни, які я говорю. І це, думаю, реально», – сказав Попов.
Він також зазначив, що вже цього року окремі об’єкти на Подолі будуть впорядковані належним чином.
«У нас є певні на цей рік зобов’язання і перед нами, і перед киянами, щоб показали перші кроки, як має бути. Я сподіваюся, що ми з цим впораємося», – додав голова КМДА.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас