Україна і Росія будуть спільно модернізувати вертоліт Мі-8 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Росія будуть спільно модернізувати вертоліт Мі-8

Технології&Авто
751
Компанія Вертольоти Росії і українська корпорація Мотор Січ прийняли рішення про спільну роботу над оновленням багатоцільових вертольотів Мі-8, заявив президент останньої В’ячеслав Богуслаєв. За його інформацією, українське підприємство прагнуло до такого договору не один рік. Деталі контракту поки невідомі.
Так, за інформацією Flightglobal MiliCAS, на озброєнні України стоять 30 багатоцільових вертольотів Мі-8, 40 транспортно-бойових Мі-24, шість корабельних Ка-27 і Ка-29 і чотири морські багатоцільові вертольоти Мі-14. Весь цей транспорт, котрий значиться в активному складі ВПС країни, був створений і прийнятий на озброєння до 1990 року.
Крім того, вертоліт Мі-17, обладнаний новими двигунами компанії, в четвер зробив унікальний переліт через Анди в Перу, набравши висоту понад 6,3 км, похвалився президент Мотор Січ В’ячеслав Богуслаєв.
“Вчора в Перу вертоліт Мі-17 з нашими новими двигунами перелетів Анди, піднявшись на висоту 6 тис. 300 метрів з вантажем. Ще жоден вертоліт туди не долітав”, – розповів він.
Зазначимо, що на початку 2011 року стало відомо, що Мотор Січ почав домовлятися з Вінницькою облдержадміністрацією про організацію виробництва транспортних вертольотів Мі-8Т на потужностях Вінницького авіаційного заводу. Пізніше повідомлялося, що компанія отримала документ творця вертолітної техніки від авіаційного відомства України та сертифікат на вертоліт Мі-8МСБ.
Крім того, Україна планує створити власний вертоліт масою до шести тонн. Кількість пасажирських місць у новій авіамашині складе 12 одиниць. У його розробці мають намір взяти участь Мотор Січ, Вінницький і Севастопольський авіаційні заводи, Конотопський авіаремонтний завод і Завод 410 ГА.
Раніше повідомлялося, що російська галузь спорудження вертольотів в найближчі кілька років планує позбутися залежності від українських двигунів.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас