Автопродажі в Європі зросли вперше за 19 місяців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Автопродажі в Європі зросли вперше за 19 місяців

Світ
336
Продажі автомобілів у Європі зросли вперше за 19 місяців на тлі зростання споживчих настроїв в країнах єврозони після поліпшення економічних показників у Німеччині та Іспанії.
Число реєстрацій нових автомобілів у квітні зросло на 1,8% до 1,08 млн порівняно з 1,06 млн роком раніше, свідчать дані Асоціації європейських автовиробників. Продажі за перші чотири місяці року впали на 7% до 4,18 млн.
При цьому продажі автомобілів у Німеччині, яка є найбільшою економікою в Європі, зросли на 3,8%.
“Сподіваюся, що найгірше позаду, – сказав аналітик Fairesearch Ханс-Петер Воднек. – Для інших країн ринок, ймовірно, буде менш негативним, ніж це було раніше, а в південній частині Європи не буде сильного падіння”.
Найбільш сильно зросли продажі Daimler, показник додав 11%, а регіональний лідер ринку Volkswagen збільшив продажі на 9,7%.
Проте в IHS Automotive Research вважають, що ринок до кінця цього року може знову почати скорочуватися, хоча і більш повільними темпами.
У Великобританії продажі зросли на 15%, в Іспанії показник додав 11%. При цьому у Франції число нових зареєстрованих автомобілів скоротилося на 5,3%, а в Італії показник впав на 11%.
У той же час продажі Renault зросли на 5%, а європейські продажі Nissan Motor, яка є партнером Renault, зросли на 6,7%.
Серед інших азіатських автовиробників можна відзначити Toyota Motor і Hyundai Motor, продажі яких зросли на 5,3% і 1,8% відповідно.
Аналітики вважають, що відновлення продажів у Німеччині є позитивним фактором і може бути ознакою того, що споживачі повертаються на ринок, а це означає, що наслідки політики суворої економії в Європі впливають все менше.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас