Інформація про заборону експлуатації ТРЦ "Караван" не відповідає дійсності - власник мережі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інформація про заборону експлуатації ТРЦ "Караван" не відповідає дійсності - власник мережі

659
Інформація про заборону експлуатації торгово-розважального центру «Караван» у Києві не відповідає дійсності, повідомили в прес-службі компанії DCH, яка є власником мережі ТРЦ «Караван».
«Інформація, поширена деякими ЗМІ про заборону експлуатації столичного ТРЦ «Караван», не відповідає дійсності. Всі ТРЦ мережі – об’єкти, що знаходяться в Києві, Харкові, Дніпропетровську, – працюють у звичайному режимі», – підкреслили в DCH.
Нагадаємо, як повідомлялося в ЗМІ, інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю в Києві вимагала закрити торгові центри «Караван», «Магеллан» і «Ультрамарин», а також цілу низку ресторанів через відсутність дозвільної документації.
Довідка. Мережа ТРЦ «Караван» містить у собі три ТРЦ – у Києві, Харкові та Дніпропетровську. Загальна площа об’єктів перевищує 200 000 кв. м. У 2013 році співвласником мережі став харківський бізнесмен Олександр Ярославський, який є бенефіціаром групи DCH.
DCH – одна з найбільших вітчизняних бізнес-груп, що найбільш динамічно розвиваються, яка володіє активами різної галузевої приналежності. У структуру активів DCH входять компанія «XXI Століття», готель Khаrkiv Palace 5*, мережа ТРЦ «Караван», Міжнародний аеропорт «Харків», авіаперевізник «Харківські авіалінії» і регбійний клуб «Олімп».
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас