Обама звільнив голову Податкової за "незаконну" перевірку опозиціонерів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обама звільнив голову Податкової за "незаконну" перевірку опозиціонерів

Світ
633
Президент США Барак Обама повідомив, що міністр фінансів Джек Лью за його вказівкою відправив у відставку виконуючого обов’язки директора податкової служби країни (IRS) Стівена Міллера.
Служба IRS зізналася раніше в тому, що неправомірно піддавала додатковим перевіркам організації, що належать до опозиційної республіканської партії. Це спровокувало політичний скандал у Вашингтоні.
“Неналежна поведінка, яку розкрила доповідь (генерального інспектора IRS – Ред.), неприпустима. Я не потерплю подібної поведінки в будь-якій установі, але особливо в IRS, враховуючи її владу і широкий доступ до всіх нас”, – сказав Б.Обама.
“По-перше, ми притягнемо до відповідальності тих, хто відповідальний за це. Сьогодні міністр Джек Лью зробив перший крок, зажадавши і прийнявши відставку виконуючого обов’язки директора IRS. Враховуючи суперечки навколо цього питання, важливо призначити нове керівництво, яке допоможе відновити довіру», – додав президент.
За його словами, також будуть введені нові обмежувальні заходи для податкової служби, які не дозволять допустити подібних порушень у майбутньому. Крім того, у спільній роботі з конгресом президент розраховує запропонувати нові правила нагляду за податковою службою.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас