Експерти: фондовий ринок США дуже дешевий, незважаючи на рекорди — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти: фондовий ринок США дуже дешевий, незважаючи на рекорди

Фондовий ринок
362
Практично неможливо уявити, що зараз американські ринки, які на щоденній основі встановлюють нові максимуми, як і раніше, вважаються дуже дешевими.
Однак таке може бути, ФРБ Нью-Йорка опублікував дослідження, в якому оцінка ринків в даній ситуації якраз говорить про неодмінну купівлю. У матеріалі також йдеться, що ми будемо бачити нові історичні максимуми за індексом S&P 500 ще протягом п’яти років.
“Я цілком згоден з таким твердженням”, – каже Сімон Бейкер, засновник хедж-фонду Baker Ave Asset Management. “Незважаючи на те, що ми встановлюємо нові максимуми, ми лише повернулися до вершин, де були приблизно 10 років тому”, – додав він.
Статистичний аналіз показує, що премія за ризик ще ніколи не була нижчою, ніж зараз. Премія за ризик – це додаткова прибутковість від вкладень в акції порівняно з надійними інструментами. Експерти вважають, що ФРС вигідно зростання фондового ринку, так як люди будуть відчувати зростання своїх активів і, отже, витрачати більше грошей. В цілому це не секрет, ця ідея завжди була головною для Бена Бернанке. І хоча в доповіді про це не сказано ні слова, суть здається очевидною.
Якщо подивитися на можливі інструменти, то акції все частіше виглядають бажанішими, принаймні американські. Фондовий ринок США в цьому році показує колосальну силу, і складно сказати, чи буде найближчим часом хоч якась значуща корекція.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас