Експерти розповіли про вартість оренди будинку на літо — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти розповіли про вартість оренди будинку на літо

Нерухомість
1160
Старт літнього сезону в Україні ознаменувався зростаючим попитом на оренду будинків. Українці мають намір провести погожі дні на природі, а тому тимчасово з’їжджають з міських квартир у приватні будинки та дачі. Експерти Slando вивчили пропозиції на ринку, а також ціни на проведення літа у своєму дворі.
Як повідомили на порталі, серед пропозицій можна знайти варіанти ціною від кількох сотень до декількох сотень тисяч гривень за місяць оренди. Пропонується нерухомість для різних видів відпочинку, в тому числі як з саунами і басейнами, так і з городами і теплицями.
Відзначається, що близько 60% пропозицій оренди в Україні приходить лише з трьох регіонів. Так, на Крим та Одеську область припадає по 15% всіх варіантів, а на Київ і область – 30%. Тут же знаходяться і найбільш дорогі пропозиції. Так, в Конча-Заспі розкішний будинок площею 940 кв. м, розташований на ділянці 53 сотки, пропонують зняти за 285 тис. грн на місяць.
Експерти з’ясували, що лише в Київській області пропонується понад півсотні будинків, орендна плата за які перевалює за 100 тис. грн на місяць.
Аналогічну кількість будинків у цьому регіоні можна зняти дешевше тисячі гривень на місяць. Проте, найбільша кількість пропозицій у Києві та області – в сегменті від 1 до 5 тис. грн. – їх дещо менше третини. Кожен четвертий будинок пропонується за 10-20 тис. грн., а кожен п’ятий – за 20-50 тис. грн на місяць.
Варто зазначити, що по Україні в цілому більше половини будинків здається в оренду дешевше 3 тис. грн, а в кожному десятому будинку, що здається, є басейн.
Раніше повідомлялося, що ціни на вторинне житло у Києві стабільні, в нових ЖК ростуть продажі.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас