BMW планує добитися рекордних продажів третій рік поспіль — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

BMW планує добитися рекордних продажів третій рік поспіль

Технології&Авто
356
Німецький виробник автомобілів класу люкс Bayerische Motoren Werke AG підтвердив свій намір отримати рекордну виручку за підсумками 2013 р. третій рік поспіль, розраховуючи, що вихід нового дводверного автомобіля 4-ї серії компенсує спад продажів у Європі.
За прогнозами компанії, вихід на ринок 11 нових моделей до кінця року, включаючи GT 3-ї серії, і зростаючий попит у Китаї та США допоможуть подолати негативний вплив боргової кризи в Європі на автомобільний ринок, який скоротився до мінімуму за 20 років.
Компанія, що виробляє автомобілі під марками BMW, Mini і Rolls-Royce, планує збільшити інвестиції в оновлення модельного ряду в спробі відірватися від конкурентів у секторі люксових автомобілів – Audi, що належить Volkswagen AG, і Mercedes-Benz, який належить Daimler AG. Додаткові витрати можуть знизити чистий прибуток компанії при збільшенні виручки.
Прибуток BWM до сплати податків в 2013 році складе 7,82 млрд євро, йдеться в прогнозі компанії.
До кінця наступного року модельний ряд BMW поповниться 25 новими моделями, причому 10 з них стануть першими в серії. У поточному році вийдуть, серед інших, тридверний хетчбек Mini Paceman і чотиримісний Rolls-Royce Wraith.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас