Скандал: у Москві при спробі вербування затриманий кадровий співробітник ЦРУ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скандал: у Москві при спробі вербування затриманий кадровий співробітник ЦРУ

Кримінал
2171
У Москві при спробі вербування співробітника спецслужб затримано кадрового співробітника ЦРУ. Про це повідомили в Центрі громадських зв’язків (ЦГЗ) ФСБ Росії.
“У ніч з 13 на 14 травня органами контррозвідки ФСБ Росії при спробі вербування співробітника однієї з російських спецслужб затриманий кадровий співробітник Центрального розвідувального управління США Фогл Раян Крістофер, що працює під прикриттям посади 3-го секретаря політичного відділу посольства США в Москві”, – повідомили в ЦГЗ ФСБ.
“При ньому були виявлені спеціальні технічні засоби, письмові інструкції для вербування російського громадянина, велика сума грошей і засоби зміни зовнішності, – повідомили у ФСБ. – Затриманий був доставлений до приймальні ФСБ Росії і після проведення необхідних процедур переданий офіційним представникам посольства США”.
У Федеральній службі безпеки додали, що “останнім часом американська розвідка неодноразово здійснювала спроби вербування співробітників російських правоохоронних органів і спеціальних відомств, які фіксувалися і проходили під контролем контррозвідки ФСБ Росії”.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас