Більшість громадян Франції більше не вірить у можливість успішного функціонування ЄС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Більшість громадян Франції більше не вірить у можливість успішного функціонування ЄС

Світ
220
Більшість громадян Франції більше не вірить у можливість успішного функціонування ЄС, свідчать результати опитування, проведеного американською дослідницькою організацією Pew Research Center.
Згідно з даними опитування, саме у Франції спостерігається найбільш помітне зниження показника довіри до європейського проекту. Так, якщо в 2012 р. на підтримку ЄС висловлювалося близько 60% французів, то в цьому році – лише 41%.
Крім того, 91% громадян Франції вважає економічну ситуацію, що склалася в Європі, несприятливою, що на 10% більше від торішнього показника.
Найоптимістичнішими в Євросоюзі виявилися громадяни Німеччини, серед яких 60% продовжують вірити в подальший успішний розвиток ЄС (68% у 2012 році).
Разом з тим, євро залишається популярним серед більшості опитаних. Так, близько 60% мешканців ЄС, які брали участь в опитуванні, хотіли б зберегти цю єдину валюту.
Pew Research Center проводив опитування з 2 по 27 березня серед 7,6 тис. жителів Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Польщі, Чехії та Великобританії.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас