Запуск Facebook-смартфона закінчився повним провалом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Запуск Facebook-смартфона закінчився повним провалом

Технології&Авто
1522
Перший Facebook-смартфон, схоже, стане останнім. Гаджет HTC First, створений спеціально для спілкування в соціальній мережі, розійшовся дуже маленьким тиражем, незважаючи на гучну прем’єру.
Смартфон HTC First був представлений минулого місяця, і його вихід на ринок був приурочений до запуску додатка Facebook Home, що працює з операційною системою Android.
Ще до початку продажів гаджета аналітики сумнівалися в його світлому майбутньому. Справа в тому, що Facebook Home, всупереч очікуванням, виявилася абсолютно вільною програмою, яку можна завантажити на будь-який телефон. Купувати саме HTC First абсолютно не обов’язково, а його статус Facebook-смартфона, таким чином, виявився абсолютно номінальним.
За останній тиждень, за даними Boy Genius Report (BGR), було продано лише 15 тис. HTC First. Побачивши ці цифри, керівництво американського мобільного оператора AT&T вирішило відмовитися від продажів цієї моделі з контрактом. Враховуючи, що Facebook-смартфон створювався в першу чергу саме для американського ринку, ці новини звучать як вирок. Залишок HTC First AT&T відправить виробнику. Представники HTC, Facebook і AT&T поки ніяк не коментують ситуацію.
Минулого тижня мобільний оператор знизив вартість телефону з контрактом до мізерних $0,99 з $99, встановлених після запуску 12 квітня, але і це не допомогло виправити ситуацію з продажами.
Якщо говорити про те, як сильно провал HTC First вдарить по репутації компаній, то найважче, звичайно, прийдеться HTC. Її прибуток в I кварталі знизився на 98%, і такі пристрої, як HTC One і HTC First, створювалися з метою швидко змінити ситуацію, поки це ще можливо. Що стосується Facebook, то Марк Цукерберг, схоже, був правий, коли відмовився від ідеї виробництва смартфона силами власної компанії. Якоїсь шкоди соціальній мережі невдача HTC First, звичайно, завдасть, але вона непорівнянна з тими втратами, яких вона могла зазнати, якби зробила ставку на повний цикл виробництва “рідного” гаджета.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас