Наступного року число контрактів на мобільний зв'язок перевищить кількість людей на Землі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Наступного року число контрактів на мобільний зв'язок перевищить кількість людей на Землі

Технології&Авто
292
Наступного року число контрактів на послуги мобільного зв’язку перевершить чисельність населення Землі, пише Енріко Франческіні на сайті газети La Repubblica.
“До кінця наступного року в світі буде більше мобільних телефонів, ніж землян. У доповіді агентства ООН International Telecoms Union йдеться, що кількість контрактів на мобільний зв’язок подолає поріг в 7 млрд 100 млн – а саме стільки людей живе на нашій планеті”, – пише видання.
“В даний час зареєстровано 6 млрд 800 млн контрактів, але ця цифра продовжує стрімко зростати. Найбільше зростання відзначається на території колишнього Радянського Союзу: в середньому на одну людину там припадає 1,7 телефонів. В Африці поки 63 абоненти мобільного зв’язку на 100 жителів, але і на цьому континенті відзначається швидке зростання показників”, – йдеться у публікації.
У доповіді також вказано, що майже 40% населення Землі, 2 млрд 700 млн осіб, підключені до інтернету. “Це означає, що дві третини населення планети все ще живуть поза цифровою революцією, що трансформує земну кулю”, – підкреслює президент International Telecoms Union Хамадун Туре.
За матеріалами:
Inopressa
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас