Квартплату підвищать, мер-рекетир, як Китай забрав 1,5 тис. км Таджикистану - підсумки понеділка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Квартплату підвищать, мер-рекетир, як Китай забрав 1,5 тис. км Таджикистану - підсумки понеділка

1566
Коли будинки занедбані, а інженерні мережі зношені
У чому не відмовиш нашим нардепам, так це в турботі про простих українців за їх же рахунок. Ще один доказ цього – в парламенті зареєстровано проект закону, яким пропонується знімати з власників квартир по 50 копійок за кожен квадрат житлоплощі. В результаті, квартплата може подорожчати в середньому на 25 грн за однокімнатну квартиру, 30 – за двокімнатну і на 40 грн за трикімнатну. У Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується платити додатково мінімум 50 копійок з кожного квадратного метра житлоплощі. Тобто 22 грн доведеться доплатити, маючи у власності 45 квадратів. “Коштів на утримання житлового фонду не вистачає. Будинки занедбані, інженерні мережі зношені”, – написав у пояснювальній записці до свого проекту регіонал Євген Морозенко. А що ж ви 22 роки робили з нашими грошима, слуги народу?
Коли мер – рекетир
Прес-служба ГУБОЗ Міністерства внутрішніх справ сьогодні порадувала новим гучним викриттям. З подачі МВС ми дізналися, що в одному з міст Запорізької області мер і його заступники організували систему поборів з підприємців, які займалися пасажирськими перевезеннями. “Учасники організованої злочинної групи на чолі з мером міста організували систему поборів з підприємців, які займалися пасажирськими перевезеннями, і за рахунок хабарів збагатилися на 1,5 мільйона гривень”, – йдеться в повідомленні МВС. Залишається тільки порадіти за Запорізьку область – у них тепер на одного “поганого мера” стало менше.
Нова китайська геополітична реальність
Війська КНР без єдиного пострілу встановили контроль над великою ділянкою землі у Горно-Бадахшанській автономній області (ГБАО) Таджикистану. Таким чином КНР фактично “анексувала” вже більше тисячі квадратних кілометрів територій, переданих свого часу китайцям в рахунок оплати зовнішнього боргу Душанбе. Як виявилося, зайняті КНР території Душанбе передав Китаю в рахунок погашення зовнішнього боргу. Всього ж за роки незалежності Таджикистану китайцям було віддано 1,5 тисячі квадратних кілометрів землі. Як вам така тонка стратегія з розширення власної території?
Податок на нерухомість вимагатимуть у 80-90 тис українців
Про це заявив сьогодні начальник відділу майнових податків департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міністерства доходів і зборів Юрій Тимощук. За його словами, податкова служба має повну інформацію про об’єкти житлової нерухомості в Україні та її власників.
«Можу сказати, що в Україні зараз налічується 28 млн. об’єктів житлової нерухомості. Українців, які володіють квартирами загальною площею більше 200 кв.м. і житловими будинками загальною площею більше 500 кв. м. – порядку 80-90 тис. осіб. Вони і будуть платниками податку на нерухомість», – повідомив він. Можна тільки позаздрити такій “хірургічній” роботі наших податкових органів – і побажати всім держорганам працювати так точно.
В ЄС українцям тепер буде потрапити легше
Рада міністрів ЄС сьогодні затвердила схвалену Європарламентом посилену угоду про спрощений порядок видачі віз для України. Про це заявив уповноважений України з питань зовнішньополітичних і інтеграційних процесів Костянтин Єлісєєв. “Рада міністрів Європейського Союзу затвердила ратифікацію посиленої угоди про спрощений порядок видачі віз. Я сподіваюся, що з першого липня цього року ця посилена угода про спрощений порядок видачі віз набере чинності”, – сказав Єлісєєв на брифінгу в Києві. І я теж сподіваюся – що цей крок буде тільки початком ефективної роботи нашого МЗС і Ради в напрямку максимального полегшення доступу для українців до країн по всьому світу. Адже він такий великий.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас