ПР просить Мін'юст заборонити "Свободу" за неофашизм — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПР просить Мін'юст заборонити "Свободу" за неофашизм

3768
Рада донецької обласної організації Партії регіонів просить Міністерство юстиції офіційно заборонити діяльність партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” як неофашистської організації – про це повідомляє прес-служба облорганізації ПР.
“Політичні партії, що сповідують нацистську ідеологію расової нетерпимості, і насамперед ВО “Свобода”, фактично поставили під питання існування України як цілісної держави. Вони розколюють країну, сіють міжнаціональну ворожнечу, принижують честь і гідність громадян України за національними, територіальними ознаками, мовним уподобанням”, – йдеться в повідомленні.
Представники обласної ПР також звинувачують “Свободу” в героїзації нацистських поплічників з числа ОУН-УПА та дивізії СС “Галичина”.
Рада облорганізації ПР також звернулася до депутатів Верховної ради з проханням ухвалити закон про посилення кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, публічне заперечення чи виправдання злочинів фашизму.
Також, 17 червня обласна організація Партії регіонів має намір провести антифашистський мітинг “Донбас проти неофашизму”.
Нагадаємо, раніше Всеукраїнське об’єднання “Свобода” подало позов до Печерського районного суду Києва на представників Партії регіонів і Компартії України за вигукування на свою адресу слова “фашисти” під час засідань Верховної ради.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас