Внучка Мао Цзедуна і її чоловік - одні з найбагатших китайських сімей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Внучка Мао Цзедуна і її чоловік - одні з найбагатших китайських сімей

Особисті фінанси
986
Внучка Мао Цзедуна Кун Дунмей разом зі своїм чоловіком входять до числа 500 найбагатших людей КНР, передає журнал “Синь цайфу”, що видається у провінції Гуандун /Південний Китай/. Кун Дунмей є онукою Мао Цзедуна від його шлюбу з третьою дружиною – Хе Цзичжень, з якою китайський лідер розлучився в другій половині 30-х років минулого століття заради союзу з актрисою Цзян Цин.
Своїм статком Кун Дунмей здебільшого зобов’язана не власній підприємницькій діяльності, а своєму чоловікові Чень Дуншену. Чень є засновником першого китайського аукціонного дому, який торгує творами мистецтва, і власником четвертої за величиною страхової компанії в країні “Тайкан”. Разом вони володіють статками приблизно 5 млрд юанів /814 млн дол США/.
Як повідомляє журнал, про шлюб Кун Дунмей і Чень Дуншена стало відомо тільки минулого року. Ходили чутки, що пару пов’язують п’ятнадцятирічні відносини; офіційно зареєструвати шлюб їм вдалося тільки після того, як попередня дружина Чень Дуншена дала йому розлучення в 2011 році.
Володіючи таким статком, ця пара знаходиться лише на 242-му місці серед п’ятисот найбагатших людей у КНР. Перше місце в цьому списку, як і колись, належить власникові компанії з випуску безалкогольних напоїв “Вахаха” Цзун Цінхоу.
Заняття бізнесом – рідкість серед нащадків “великого керманича”. Єдиний внук Мао Цзедуна – генерал-майор НВАК Мао Сіньюй заявив, що “сім’я Мао була бідною, нащадки Мао Цзедуна не займатимуться бізнесом”. Він зробив цю заяву після арешту секретаря парткому КПК міста Чунцин Бо Сілая, який є сином іншого батька-засновника КНР Бо Ібо.
Мао Сіньюй є онуком Мао Цзедуна по лінії його шлюбу з другою дружиною Ян Кайхуей.
Серед родичів Голови є ресторатор – його племінниця Мао Сяоцин. Вона володіє декількома ресторанами кухні провінції Хунань – батьківщини Мао Цзедуна.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас