Янукович: Всебічний розвиток людини - конституційний обов'язок держави — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович: Всебічний розвиток людини - конституційний обов'язок держави

818
Всебічний розвиток людини є одним із пріоритетів у сучасній модернізованій державі, якою повинна стати Україна. На цьому наголосив Президент Віктор Янукович на урочистому зібранні з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, інформує прес-служба Глави держави.
«Ми творимо сучасну, модернізовану Українську державу. І, щоб зробити це, нам, як і в далекому минулому, так потрібні довіра, взаємоповага, велика духовна єдність. Нині пріоритетом і конституційним обов’язком молодої Української держави є всебічний розвиток людини», – сказав Президент.
Він зазначив, що поряд зі створенням інноваційної моделі економічного розвитку докладаються великі зусилля в гуманістичний вимір модернізації.
За словами Президента, створюються умови для того, щоб українці могли дати дітям якісну освіту, забезпечити їх повноцінний фізичний і творчий розвиток. «Істотно збільшено допомогу сім’ям з дітьми, на догляд за дітьми з особливими потребами. Велика увага приділяється підтримці обдарованих дітей», – наголосив В.Янукович.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас