НАТО: Військове втручання в ситуацію, що склалася в Сирії, неприпустиме без відповідного мандата ООН — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НАТО: Військове втручання в ситуацію, що склалася в Сирії, неприпустиме без відповідного мандата ООН

Світ
298
Будь-яке військове втручання в ситуацію, що склалася в Сирії, неприпустиме без відповідного мандата Ради Безпеки ООН. Таку думку висловили сьогодні генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен і голова уряду Норвегії Йенс Столтенберг.
За словами глави Північноатлантичного альянсу, обстановка в Сирії є дуже складною – існує ризик поширення конфлікту на сусідні регіони, а також небезпека застосування хімічної зброї.
“Члени Ради безпеки ООН повинні ясно дати зрозуміти Дамаску, що настав час змін, і що вимоги народу необхідно виконувати”, – зазначив Расмуссен, підкресливши при цьому, що в даний час роль НАТО в сирійському конфлікті полягає в тому, щоб ефективно забезпечувати оборону Туреччини, яка межує з САР.
У 2011 році норвезька авіація брала участь у повітряній операції НАТО в Лівії, норвезькі винищувачі “Ф-16” /F-16/, зокрема, здійснювали бомбардування ключових військових об’єктів на території країни. Під час зустрічі з норвезьким прем’єр-міністром генсек організації високо оцінив роль норвезьких сил в операції в Лівії, зазначивши, що навіть невеликі держави можуть робити істотний внесок у військову діяльність Північноатлантичного альянсу.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас