Головний конкурент Skype - Viber з'явиться і на комп'ютерах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Головний конкурент Skype - Viber з'явиться і на комп'ютерах

Технології&Авто
3922
Месенджер Viber, що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і здійснювати дзвінки, випустив клієнти для комп’ютерів Mac і операційної системи Windows. До появи “десктопної” версії програма була доступна лише на мобільних платформах – iOS, Android, Windows Phone, bada, Series 40, Symbian і BlackBerry.
Стартап Viber, за допомогою якого користувачі можуть один одному дзвонити, відправляти текст, фотографії та відеоролики, вважається головним конкурентом Skype. Першим месенджер з’явився на смартфонах iPhone в грудні 2010 року. У травні 2011-го вийшла версія для Android, а ще через рік – для Windows Phone і BlackBerry. Програма перекладена на 27 мов, у т.ч. російську.
В “настільних” клієнтах Viber також діє система авторизації за номером мобільного телефону. Він використовується для синхронізації контактів, історії листування, дзвінків та іншої інформації між смартфоном і ПК. Версію месенджера для OS X (10.7 і вище) і Windows можна завантажити з сайту компанії. Також стартап оголосив про вихід версії Viber 3.0 для Android з новим інтерфейсом Holo.
До кінця весни аудиторія месенджера досягла 200 мільйонів користувачів. При цьому ще майже рік тому, в липні 2012-го, їх налічувалося 90 мільйонів.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас