Опозиція запропонувала призначити вибори мера і Київради на 16 липня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Опозиція запропонувала призначити вибори мера і Київради на 16 липня

138
Опозиція пропонує провести вибори мера Києва і депутатів Київради 16 липня 2013 р.
“Проект постанови про призначення чергових виборів Київського міського голови і депутатів Київської міської ради (16 липня 2013 року)” (№ 2961) і “Проект постанови про призначення позачергових виборів Київського міського голови і депутатів Київської міської ради (16 липня 2013 року)” ( № 2962) зареєстровано у Верховній Раді 8 травня.
Авторами проектів постанов є народні депутати, члени депутатської фракції “Батьківщина” Олександр Чорноволенко та Юрій Одарченко.
Як відомо, опозиція домагається проведення виборів мера столиці та Київради, однак не може провести це рішення через Раду через відсутність підтримки фракцій більшості. Партія регіонів заявляє про готовність голосувати лише після рішення Конституційного суду у зв’язку з юридичною колізією щодо дат чергових та позачергових виборів мера і Київради.
2 квітня поточного року Верховна Рада не змогла ухвалити постанову про призначення місцевих виборів у Києві на 2 червня, оскільки її не підтримала фракція Партії регіонів, яка заявила, що до рішення Конституційного суду з цього приводу розглядати дане питання не варто.
19 березня в КС надійшло подання 48 народних депутатів від провладної більшості про офіційне тлумачення низки положень Конституції і закону про місцеві вибори з приводу виборів у Києві. КС відкрив провадження за цим поданням 29 березня і приступив до розгляду справи 11 квітня.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас