Мільярдер Новинський готовий стати нардепом-регіоналом від Севастополя — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мільярдер Новинський готовий стати нардепом-регіоналом від Севастополя

936
Підприємець Вадим Новинський на проміжних виборах до Верховної Ради України по 224-му мажоритарному округу (м. Севастополь) розраховує на підтримку Партії регіонів.
“Якщо мені буде надана така честь – Партія регіонів підтримає – то, напевно”, – сказав він, відповідаючи на запитання журналістів, чи розраховує він на підтримку цієї політичної сили на виборах.
Новинський також зазначив, що у разі обрання його депутатом має намір примкнути до Партії регіонів. “Швидше за все, буду, я думаю, з Партією регіонів”, – зазначив підприємець.
Він також повідомив, що для нього велика честь висуватися від Севастополя. “Я ще недавно був росіянином, а зараз я українець. Для мене велика честь висуватися по Севастополю, це – місто, полите кров’ю. Я зроблю все, щоб поліпшити життя севастопольців”, – підкреслив Вадим Новинський.
У відповіді журналістам про подальшу долю проекту “Смарт-холдингу” “Балаклава Грін”, що передбачає створення в Балаклаві цілорічного курорту, Новинський запевнив, що проект буде реалізований. “Він (проект. – Ред.) просувається… Ми тільки місяць-два (тому – Ред.) отримали детальний план територій, затверджений міськрадою. Це підстава, щоб далі рухатися. Все буде йти, буде рухатися, і я впевнений на 100%, що проект буде реалізований… Очисні в Балаклаві будемо будувати спільно з державою”, – уточнив Вадим Новинський.
Як повідомлялося, 7 липня в Севастополі відбудуться проміжні вибори народного депутата в одномандатному окрузі №224. 22 березня Верховна Рада України прийняла рішення про позбавлення депутатського мандата Павла Лебедєва, обраного на парламентських виборах 28 жовтня 2012 року в 224-му одномандатному окрузі у зв’язку з призначенням його міністром оборони.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас