Завтра набирає чинності новий "добровільний" податок для українців, що працюють за кордоном — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Завтра набирає чинності новий "добровільний" податок для українців, що працюють за кордоном

Казна та Політика
5071
Із завтрашнього дня, 9 травня, набуває чинності закон про добровільну сплату єдиного внеску. За цим документом, громадян України, які працюють за межами країни, зобов’яжуть платити додаткові податки.
Повідомляється, що документом внесено зміни до законів Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
Цими законами регулюється визначення розміру внеску при добровільній сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України, а також сплата єдиного внеску в ПФУ в іноземній валюті бізнесом, розташованим за межами України, за її працівників, які є громадянами України, а також громадянами України, які працюють або постійно проживають за межами України відповідно до договорів про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Відзначається, що якщо раніше українці, які працюють за кордоном, платили податки до бюджету країни, на території якої вони працюють, то зараз вони будуть виплачувати ще й “єдиний внесок” до Пенсійного фонду України.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас