Путін звільнив віце-прем'єра - одного з головних ідеологів «Єдиної Росії» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін звільнив віце-прем'єра - одного з головних ідеологів «Єдиної Росії»

Світ
1400
Президент РФ Володимир Путін звільнив Владислава Суркова з посади віце-прем’єра, повідомляється на сайті Кремля. Відповідний указ він підписав 8 травня. У тексті документа зазначається, що Сурков залишає посаду за власним бажанням.
Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Сурков написав заяву про відхід з поста віце-прем’єра після наради у президента щодо реалізації указів від 7 травня 2012 року, повідомляє РІА Новини. Жодних кадрових рішень і оргвисновків за підсумками наради озвучено не було.
«Рішення президента про підписання заяви пов’язано з тематикою першочергових завдань з реалізації травневих указів президента і передвиборних обіцянок, і функціонуванням в Білому домі комісії, яка займалася реалізацією цих указів», – наводить агентство слова Пєскова. Укази від 7 травня 2012 р. ґрунтувалися на передвиборних обіцянках Путіна. За даними уряду, 73 відсотки доручень були виконані у встановлені терміни.
Пєсков підкреслив, що відхід Суркова не пов’язаний з публічною полемікою з офіційним представником СК РФ Володимиром Маркіним і з ситуацією в «Сколково».
Раніше, 1 травня, Сурков виступив з критикою Слідчого комітету РФ за заяви про порушення в «Сколково». «Нехай доведуть, що ці люди в чомусь винні, це ми ще подивимося, доведуть чи ні», – сказав він, виступаючи в Лондонській школі економіки. У відповідь на це офіційний представник СК РФ Володимир Маркін натякнув у колонці в «Известиях» про недоречність подібної критики. «Виникло риторичне питання: а як довго втримається у своєму кріслі член кабінету Є.І.В., якщо він, перебуваючи з приватним візитом у Москві, публічно засудить Скотленд-Ярд за виконання прямих обов’язків?», – задався питанням Маркін. Сурков назвав колонку представника СК РФ «графоманією».
Владислав Сурков став віце-прем’єром в грудні 2011 року. Спочатку він курирував соціальне забезпечення, модернізацію освіти та охорони здоров’я, а також житловий нацпроект, науку, культуру, мистецтво і туризм. Потім, коли прем’єр-міністром став Дмитро Медведєв, Сурков також очолив апарат уряду. На нього поклали розвиток ефективності роботи органів виконавчої влади, організацію законопроектної діяльності та курирування інновацій. У серпні 2012 року Сурков став займатися в уряді питаннями релігії.
До роботи в уряді Сурков був першим заступником голови адміністрації президента. Він вважається одним з головних ідеологів «Єдиної Росії», а також ініціаторів створення молодіжних рухів «Идущие вместе» та «Наші».
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас