У Росії середня зарплата у два рази менша, ніж ціна на житло — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії середня зарплата у два рази менша, ніж ціна на житло

Нерухомість
1922
Середня вартість одного квадратного метра житла в Росії на сьогоднішній день перевищує середній рівень зарплат по країні в два і більше рази, і цей розрив з роками ніяк не зменшується, повідомляє радник президента фінансово-будівельної корпорації «Лідер» Григорій Алтухов.
Він також зазначив, що якщо говорити про столицю, то за офіційними даними в 2012 році середня заробітна плата в Москві становила 46 тисяч рублів, а вартість квартир у межах міста починалася від 5 млн рублів.
«Таким чином, навіть для придбання бюджетної однокімнатної квартири площею 35 квадратних метрів потрібно відкладати всю зарплату протягом дев’яти років, але така можливість існує тільки в теорії, а з урахуванням повсякденних витрат і рівня цін реальний період, за який можна накопичити на власну квартиру, збільшується до 20-25 років. Те ж можна сказати і про регіони», – пояснив Алтухов.
Тим не менш, 95% квартир у новобудовах економ-класу в Москві і Підмосков’ї розкуповується ще на етапі будівництва, що говорить про невідповідність попиту і пропозиції. Більш дешеве житло в Росії залишається товаром, попит на який перевищує пропозицію як мінімум в 2-2,5 рази.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас