35% київських недобудов перебувають на початковій стадії будівництва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

35% київських недобудов перебувають на початковій стадії будівництва

Нерухомість
611
35,9% від загальної кількості столичних недобудов перебувають на початковій стадії будівництва, рівень їх готовності становить від 0 до 30%. Про це йдеться в офіційних матеріалах Головного управління статистики Києва.
17% від загальної чисельності займають недобудови з готовністю 51-70 і 91-99%, 15% – готові лише на третину, 13,9% мають ступінь готовності від 71 до 90%.
Всього на початок поточного року в Києві налічувалося 596 об’єктів незавершеного будівництва.
За словами експертів, вирішити проблему недобудов в Україні допоможе кластерний підхід, крім цього галузі потрібна законодавча база, яка б гарантувала захист прав вкладників.
“Для того, щоб у нас у майбутньому не було недобудов (зараз їх налічується більше 3 тисяч), не було ошуканих вкладників, ми повинні більш активно співпрацювати з регіональними відділами, щоб муніципалітет також брав участь, щоб був так званий кластерний підхід, коли відповідальність несуть і власники землі, і банки. Щоб був захищений власник, ми повинні створити відповідні закони і нормативну базу, які гарантували б вкладникам, що гроші, вкладені в будівництво, не пропадуть”, – сказав радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас