За квітень в нерухомість Києва вклали понад $61 млн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За квітень в нерухомість Києва вклали понад $61 млн

Нерухомість
1897
Протягом квітня поточного року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 61 млн 600 тис. доларів. Про це повідомили в прес-службі одного зі столичних агентств нерухомості.
Вищевказаний показник на 70% перевищує аналогічні дані березня. Разом з цим загальна кількість угод купівлі-продажу збільшилася на 13,9%.
53,3% угод було укладено з квартирами економ-сектора, 29,3% – дво- і трикімнатні квартири, 9,8% – квартири бізнес класу.
Нагадаємо, за даними експертів, найкращим методом вкладення коштів для українців є інвестиції в житло і нерухомість.
“Враховуючи нашу ментальність, можу впевнено сказати, що інвестиція в житло – це найкраща інвестиція. Якщо на Заході у людей є багато інструментів, вони інвестують в акції, облігації, грають на фондовому ринку, то для пересічного українця більш безпечно вкладати свої кошти в “квадратні метри”. Квартира – це те, що, умовно кажучи, можна потримати в руках, і бути впевненим, щоб не відбувалося, які негативні тенденції не відбулися, нерухомість може знизитися в ціні, але знецінитися – ніколи. Квартира – це гарантія, це надійність”, – сказав віце-президент ХК “Київміськбуд” Аркадій Бондарєв.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас