Європейці вважають іслам несумісним з цінностями західного світу - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Європейці вважають іслам несумісним з цінностями західного світу - опитування

Світ
2832
Фонд Бертельсмана провів дослідження Religionsmonitor 2013, в процесі якого в 13 країнах було опитано 14 тис. респондентів. Соціологи відзначили, що неприйняття ісламу є в даний час феноменом західного світу.
Половина населення Швейцарії вважає, що ісламський світогляд і західні цінності несумісні. Разом з тим 57% швейцарців описали себе як “помірно” або “дуже релігійних” людей.
У Європі найвищий відсоток неприйняття ісламу зафіксований в Іспанії та Швейцарії, найменший – у Великобританії. Третина опитаних в Туреччині і 27% ізраїльтян бачать загрозу в поширенні християнства на території своєї країни.
У фонді Бертельсмана також зробили висновок, що центри високої релігійності в даний час розташовані поза Європою – зокрема, в Туреччині, Бразилії та Індії. Менше схильні до інтенсивного релігійного життя шведи (28%) і ізраїльтяни (31%).
Тим часом американське дослідження, проведене Pew Research Center, показує, що більше половини мусульман у всьому світі виступають за застосування законів шаріату в країнах, де вони живуть. Дані, однак, сильно розрізняються в різних державах: наприклад, в Афганістані 99% опитаних схвалюють норми шаріату, тоді як в Азербайджані – лише 8%.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас