Королевська працює над введенням "паспорта соціальних потреб" ветерана — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Королевська працює над введенням "паспорта соціальних потреб" ветерана

Казна та Політика
1348
Мінсоцполітики збирається ввести паспорт соціальних потреб ветеранів бойових дій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.
“Зараз ми працюємо над введенням паспорта соціальних потреб ветерана. Цей паспорт буде містити вичерпну інформацію по кожному ветерану – від місця проживання до індивідуальних потреб у матеріальній допомозі та соціальних послугах”, – сказала міністр соціальної політики Наталія Королевська під час перебування в Українському державному медико- соціальному центрі ветеранів війни.
За її словами, даний документ буде також враховувати всі види матеріальної підтримки для кожного ветерана – на ремонт житла, лікування і ліки, забезпечення технічними засобами, а також відповідальних за їх надання.
Разом з тим Королевська повідомила, що її відомством пропонується збільшити розміри надбавок до пенсії або державної соціальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, а також дружинам (чоловікам) померлих інвалідів Великої Вітчизняної війни з 42% до 50%, а дітям війни – з 7% до 8%.
Крім того, за її словами, Мінсоцполітики вже розробило проект плану заходів на 2013-2015 роки з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці перемоги у ВВВ.
Його реалізація, на думку Королевської, дозволить підвищити рівень соціального захисту ветеранів ВВВ, їх медичного і соціального обслуговування, а також поліпшити матеріально-технічну базу госпіталів, будинків-інтернатів для інвалідів ВВВ та інших профільних установ.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас