Путін хоче ввести персональну відповідальність за виконання його указів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін хоче ввести персональну відповідальність за виконання його указів

Світ
468
Президент Росії Володимир Путін запропонував ввести персональну відповідальність членів уряду за виконання травневих указів.
«За підсумками першого року реалізації указів ми бачимо, що рух є, але суто бюрократична відповідальність погано працює. Вважаю, потрібна публічна, політична, персональна відповідальність кожного з нас, в тому числі членів уряду. Треба згадати, що в кожному міністерстві є плани розвитку. Кожен міністр має розуміти, що конкретно він збирається зробити протягом року в рамках роботи за указами. Яких результатів збирається досягти і публічно про це заявити. Прошу протягом місяця такі плани підготувати, зробити їх надбанням гласності, а потім подати мені», – заявив Путін.
Раніше Путін зажадав виконати травневі укази, не посилаючись на обставини. 7 травня 2012 р. було підписано низку указів, що окреслювали стратегічні орієнтири, які необхідно досягти до 2018 року, і план дій з їх досягнення. За словами Путіна, головною метою цих указів є досягнення високого рівня життя громадян Росії за рахунок більш ефективного держуправління, підвищення якості роботи держсектора, продуктивності праці та інвестиційної активності в економіці.
За матеріалами:
ІТАР-ТАСС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас