Путін розкритикував уряд Росії за "холосту роботу" з підтримки економіки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін розкритикував уряд Росії за "холосту роботу" з підтримки економіки

Світ
406
Затверджені заходи з підтримки економіки і стимулювання зростання, а також виділені на ці цілі кошти «працюють вхолосту» або не працюють взагалі. Про це президент Росії Володимир Путін заявив на нараді з урядом. Нараду присвячено виконанню указів, підписаних президентом у травні минулого року, стенограма заходу доступна на сайті Кремля.
За словами Путіна, уряд не повною мірою виконує плани з поліпшення в країні ділового клімату. Крім того, кабінет міністрів досі не затвердив дорожні карти щодо підвищення якості державного управління і доступу малого та середнього бізнесу до держзакупівель. Путін зазначив, що суперечки з приводу карт ведуться в уряді з осені минулого року.
Голова держави також дорікнув уряду в тому, що механізм державних гарантій за кредитами для середнього бізнесу досі не запрацював. За його словами, на ці цілі було виділено 20 мільярдів рублів, але чиновники встановили такі правила отримання гарантій, що підприємці не можуть їх виконати. Путін нагадав, що механізм державних гарантій планувалося затвердити ще в листопаді минулого року.
Крім того, додав президент, уряд до грудня 2012 року мав затвердити перелік адміністративних заходів з підтримки житлового будівництва. Сам перелік був затверджений, проте жодного заходу так і не було реалізовано, оскільки чиновники не внесли необхідні зміни до законодавства.
Путін також звернув увагу на те, що виділені на виконання його травневих указів кошти не використовуються. За підсумками першого кварталу з 192 виділених мільярдів рублів було витрачено лише 17. Президент висловив припущення, що витрати перенесуть на кінець року, і додав, що він вже здогадується, яким буде результат.
7 травня минулого року Володимир Путін підписав 11 указів, у яких зафіксував свої передвиборчі обіцянки. Документи стосувалися економічного розвитку, демографічної політики, міжнаціональних відносин та інших сфер. На підставі президентських указів уряду було дано 218 доручень. 151 з них повинно бути виконано в 2012-2013 роках, решта – в наступні сім років. Наприкінці квітня в кабінеті міністрів заявили, що виконали 73 відсотки доручень Путіна. У той же час, газета «Ведомости» оцінила число виконаних доручень тільки в 40 відсотків.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас