ПР: Україна вже виконала рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПР: Україна вже виконала рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко

1794
Нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник розцінив рішення Євросуду з прав людини у справі Юлії Тимошенко як вимогу змінити законодавство щодо застосування арешту і заявив, що цю вимогу Україна вже виконала.
Коментар депутата щодо заяви офіційного представника ЄСПЛ Родеріка Лідделла оприлюднений на сайті ПР.
«Якщо читати текст самого рішення суду, там ніде немає ні слова про нібито політичні мотиви її арешту, як би цього не хотіли її соратники. Там йдеться, що її арешт пройшов згідно зі старим КПК, який не відповідав Конвенції з захисту прав і свобод людини. Але рішення про арешт було ухвалене судом в тому числі через неповагу Тимошенко до суду, тому що вона ображала суддю, вживала на його адресу грубі слова і т.д. Така поведінка підсудного неприйнятна в жодній цивілізованій країні», – зазначив Володимир Олійник.
Також депутат зазначив, що в листопаді минулого року в Україні набув чинності новий Кримінально-процесуальний кодекс, який зовсім інакше регулює такий запобіжний захід як арешт. Тому рішення Євросуду, вважає Володимир Олійник, можна розцінювати як вимогу змінити законодавство, що Україна вже виконала.
«Якщо старий КПК не відповідав Конвенції, новий кодекс вже повністю відповідає європейським нормам», – зазначає депутат.
Крім того, за словами Олійника, Юлія Тимошенко та її прихильники навмисно спекулюють на темі суду, “адже насправді це рішення аж ніяк не на їх користь”.
Він також висловив упевненість в тому, що заяви офіційного представника ЄСПЛ остаточно розставляють усі крапки над «і» у цій справі і припиняють будь-які спекуляції з цього приводу з боку Тимошенко та її оточення.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас