iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

iPad розчаровує своїх користувачів, - Білл Гейтс

Технології&Авто
4300
Користувачів iPad все менше влаштовує їхній планшет, а претензій до організації його роботи і до самої операційної системи iOS все більше. Так висловив свою думку засновник Microsoft Білл Гейтс в ефірі американського телеканалу CNBC. Він розповів про збільшення кількості незадоволених планшетом iPad.
Він зауважив, що на ринку є рішення, здатне допомогти користувачам iPad, зневіреним у цьому планшеті. Ім’я цьому порятунку – Microsoft Surface на базі Windows RT або Windows 8. На думку Гейтса, обидві ці операційні системи “йдуть попереду ринку”, крім того він переконаний, що метод мислення Microsoft при створенні клієнтських рішень є більш передовим, ніж у Apple.
“Є безліч користувачів, які розчаровані відсутністю офісного програмного забезпечення, що дозволяє їм створювати, редагувати і розміщувати в мережі документи”, – каже Гейтс.
Крім того, Гейтс розкритикував Apple за методи захисту операційної системи. Він визнав, що iOS порівняно захищена від шкідливого ПЗ, проте досягається це не “чудовою реалізацією операційної системи”, а підходом максимального обмеження при роботі з ОС. Засновник Microsoft також визнав, що раніше Microsoft вважали компанією з найбільш закритим підходом до свого софту, однак нинішня Apple за цим показником виявляється попереду планети всієї.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас