Японія все ще очікує удару від КНДР і тримає армію у повній боєготовності — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Японія все ще очікує удару від КНДР і тримає армію у повній боєготовності

Світ
331
Японія поки не планує знижувати боєготовність Сил самооборони, незважаючи на повідомлення про зняття ракет з пускових майданчиків на східному узбережжі КНДР, повідомив генеральний секретар уряду країни Есіхіде Суга.
“Нас дуже цікавить інформація про північнокорейські ракети. Зараз ми проводимо збір та аналіз даних. До нас надходить різна інформація, але, як би там не було, поки уряд займає позицію повної готовності до будь-якої ситуації”, – сказав Суга.
Прем’єр-міністр Абе дав вказівку міністру оборони Іцунорі Онодераву зберігати режим підвищеної боєготовності. Міністр оборони підтвердив, що всі вжиті заходи залишаються в силі. Міністр закордонних справ Фуміо Кісіда пояснив, що позиція Японії “перш за все, буде залежати від дій КНДР”.
Раніше з посиланням на джерело в уряді США повідомлялося, що Північна Корея вивезла балістичні ракети з пускового майданчика на східному узбережжі країни, куди вони були перекинуті на початку квітня для можливого випробування.
Як повідомляли південнокорейські ЗМІ з посиланням на розвіддані, військове командування КНДР перекинуло на східне узбережжя країни не менше двох балістичних ракет середньої дальності типу “Мусудан”. За інформацією преси, дальність польоту такої ракети становить близько 3-4 тисяч кілометрів. Передбачалося, що слідом за цим Пхеньян може незабаром здійснити випробувальний або навчально-бойовий пуск такої ракети.
Японія на початку квітня розмістила в центрі Токіо у будівлі міністерства оборони, на півдні і на базах ВПС країни, що знаходяться поряд з важливими військовими і промисловими об’єктами, зенітно-ракетні комплекси “Петріот” (Patriot, PAC-3). Як морський компонент системи ПРО на випадок пусків балістичних ракет з території КНДР були приведені в повну готовність два есмінці, оснащені системами управління озброєння “Іджіс” і ракетами-перехоплювачами SM-3.
Як раніше повідомлялося, КНДР зі стартового майданчика забрала два ракетні комплекси Мусудан.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас