Японія дозволила польоти «Лайнерів мрії» від Boeing


Японія дозволила польоти «Лайнерів мрії» від Boeing

Японське авіаційне керівництво оголосило в п’ятницю, 26 квітня, що відновляться польоти Boeing 787 Dreamliner. Японці пішли на цей крок після аналогічного рішення США.

Федеральне управління цивільної авіації США (Federal Aviation Administration, FAA) 25 квітня дозволило компанії United Airlines відновити польоти «Лайнерів мрії». Це було зроблено після того, як фахівці Boeing змінили конструкцію літій-іонних акумуляторів, що використовуються в лайнерах, і провели кілька успішних тестових польотів.

Польоти Boeing 787 Dreamliner були припинені в січні 2013 року спочатку в Японії, потім у США і Європі. Причиною стали нештатні ситуації, що виникали через загоряння в акумуляторах лайнерів, до яких приводив перегрів батарей.

Японія є найбільшим користувачем «Лайнерів мрії»: з 50 використовуваних у світі літаків цього типу 24 належать японським авіакомпаніям (17 лайнерів у All Nippon Airways і сім у Japan Airlines).

Boeing 787 Dreamliner є також у американської авіакомпанії United Airlines, польської LOT, ефіопської Ethiopian Airlines, катарської Qatar Airways та індійської Air India.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua