0 800 307 555
0 800 307 555

"Повітряний експрес" до Борисполя будуватимуть китайці майже за $400 млн


"Повітряний експрес" до Борисполя будуватимуть китайці майже за $400 млн

Дирекція з будівництва і управління національного проекту “Повітряний експрес” та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону відібрала Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів для розробки проектно-кошторисної документації та будівельних робіт залізничного пасажирського сполучення Київ – міжнародний аеропорт “Бориспіль”, так званого “Повітряного експреса”.

Згідно з повідомленням у “Віснику державних закупівель”, акцепт договору за процедурою закупівлі у одного учасника відбувся 17 квітня 2013 року. Його вартість становить $ 373 313 000 (без ПДВ). Термін проведення робіт – 28 місяців.

Як повідомлялося, активне будівництво проекту залізничного пасажирського сполучення Київ – міжнародний аеропорт “Бориспіль” “Повітряний експрес” розпочнеться в травні цього року.

Міжнародна консалтингова компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) розробить бізнес-план реалізації національного проекту “Повітряний експрес”. Сторони підписали відповідну угоду про співпрацю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua