Двоїстість фінансових результатів Google спантеличила аналітиків


Двоїстість фінансових результатів Google спантеличила аналітиків

За перший квартал поточного року техногігант похвалився виручкою в $14 млрд, що дає 31% зростання від аналогічного періоду минулого року. Чистий прибуток підскочив на 15,7% і склав $3,35 млрд.

Операційний прибуток корпорації за цей період впав на 2% порівняно з таким же періодом минулого року, склавши $3,47 млрд у порівнянні з $3,39 млрд роком раніше.

Результати цього кварталу містили неоднозначні індикатори, якщо звірятися з прогнозами експертів. На думку деяких аналітиків, які були опитані Bloomberg, від Google чекали прибутку на акцію в розмірі $10,70 і чистого прибутку у розмірі $14,3 млрд. Таким чином, it-корпорація успішно виступила по доходах, але не повністю виправдала очікування Уолл-стріт.

Акціонери постійно стежать за вартістю кліка у Google. Багато хто говорить, що лише цей індикатор необхідний для визначення того, чи буде зростати ціна акцій після застою. Минулого разу, коли Google рапортувала, в корпорації повідомили про 6% щорічного падіння середньої ціни за клік.

Цього разу, проте, пошуковик заявив, що середня ціна за клік впала на 4% від значення за аналогічний квартал роком раніше. У той же час, оплата за клік збільшилася приблизно на 20% порівняно з 2011 роком, або на 3% за минулий квартал.

Таким чином, акції Google закрилися в четвер на біржі Nasdaq на позначці в $765,35. Відразу після виходу фінозвіту папери корпорації стали рости, і в перші ж хвилини дійшли до позначки в $796,75 – на 4% вище рівня закриття.

Варто додати, в компанії не прояснили низку питань, що хвилюють інвесторів, у тому числі купівлю Motorola Mobility за $12,5 млрд у серпні минулого року. Ще в четвертому кварталі компанія принесла $1,51 млрд доходів (на них припадає близько 11% від консолідованої виручки корпорації), проте цей показник потім почав танути.

Цього разу мобільний підрозділ приніс $1,02 млрд доходу, однак, це не стало сюрпризом, враховуючи, що ця частина корпорації опинилася на найнижчому рівні за минулі місяці.

Проте в Google прагнуть підтримати Motorola, презентувавши наступну “феноменальну” лінійку смартфонів. Відзначається, що на даний момент спільні плани Google і Motorola все ще залишаються загадкою.

Раніше повідомлялося, що корпорація Google випустила умови продажу, згідно з якими власникам Google Glass забороняється перепродавати і навіть позичати “розумні” окуляри іншим користувачам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua