Акції «Яндекса» обвалились на 9% за день


Акції «Яндекса» обвалились на 9% за день

Акції російського інтернет-пошуковика “Яндекс”, що торгуються на американській біржі Nasdaq, за підсумками торгової сесії подешевшали відразу на 9,46 відсотка до позначки 20,4 долара. При цьому жодних новин, що свідчать про погіршення фінансового стану компанії, в останні дні опубліковано не було.

Цінні папери «Яндекса» впали на тлі загального негативного настрою на американських ринках. Так, індекс Nasdaq 15 квітня знизився на 2,38 відсотка до 3216 пунктів, Dow Jones – на 1,79 відсотка до 14599 пунктів, а S&P 500 – на 2,3 відсотка до 1552 пунктів. Тим не менш, акції конкурентів «Яндекса» впали набагато менше: у Yahoo! обвал склав 2,88 відсотка, у Google – 1,03 відсотка, у китайського пошуковика Baidu – 2,26 відсотка.

Forbes відзначає, що з точки зору технічного аналізу акції «Яндекса» є перепроданими, що може свідчити про швидку зміну тренда. Індекс відносної сили RSI становить по акціях «Яндекса» всього 29,6 відсотка (чим ближче цей показник до нуля, тим більше перепроданим вважається цінний папір).

За останній місяць акції «Яндекса» впали на 13 відсотків, з початку року – всього на шість відсотків.

Варто відзначити, що останнім часом інвестори позбуваються і від акцій іншої великої російської інтернет-компанії – Mail.Ru Group. Протягом місяця її цінні папери подешевшали майже на 25 відсотків, а 15 квітня – на 2,73 відсотка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua