Покращення в українській металургії: підприємства похвалились двократним скороченням збитків


Покращення в українській металургії: підприємства похвалились двократним скороченням збитків

Металургійні підприємства України в січні-лютому поточного року знизили збитки від звичайної діяльності до оподаткування на 47,4% до аналогічного періоду 2012 року – з 3,8 млрд грн до 2 млрд грн, повідомив генеральний директор об’єднання металургійних підприємств України Металургпром Василь Харахулах.

За його даними, в перші три місяці 2013 р. метпідприємства працювали з від’ємною рентабельністю 9,7%, тоді як у перші три місяці минулого року цей показник становив “мінус” 11,8%.

У той же час, метпідприємства, що входять в об’єднання, за підсумками роботи за два місяці 2013 р. зменшили чистий дохід на 1,7 млрд грн – до 22,1 млрд грн.

Харахулах також повідомив, що в січні-лютому 2013 року знизився розмір дебіторської та кредиторської заборгованостей на 10,5 млрд грн і 14,3 млрд грн відповідно. Тим не менше, їх розмір продовжує залишатися досить суттєвим: станом на 1 березня дебіторська заборгованість дорівнювала 55,5 млрд грн, кредиторська – 56,1 млрд грн.

Гендиректор об’єднання також зазначив, що Україна в січні-лютому 2013 року збільшила експорт металопрокату на 7,2%, порівняно з аналогічним періодом 2012 року – до 3,860 млн тонн. При цьому імпорт металопрокату знизився на 25,8%, склавши 193 тис. тонн.

Раніше Харахулах заявляв, що метпідприємства України в січні-лютому 2013 року наростили виробництво загального прокату на 1% – до 4,802 тонн.

Нагадаємо, що в березні український уряд ввів квоту на ввезення вугілля (коксівного, бітумінозного та інших видів) обсягом 10,2 млн тонн на поточний рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua