ЛУКОЙЛ йде: кіпрська компанія Empson хоче купити Одеський НПЗ


ЛУКОЙЛ йде: кіпрська компанія Empson хоче купити Одеський НПЗ

Кіпрська компанія Empson Ltd має намір купити 99,58% акцій ПАТ “Одеський нафтопереробний завод”, повідомила Empson в офіційному бюлетені “Цінні папери України”.

Кіпрська компанія планує придбати 1 млрд 817,561 тис. акцій Одеського НПЗ номінальною вартістю 0,27 грн кожна.

Повідомлення подано від імені Валентини Ковалик, що є уповноваженим представником компанії.

Як повідомлялося, на початку березня “ЛУКОЙЛ” повідомив про продаж групі ВЕТЕК Одеського НПЗ, що входив в структуру російської НК з 1999 року.

Проектна потужність Одеського НПЗ з переробки сировини становить 2,8 млн тонн на рік. Завод був зупинений в жовтні 2010 року у зв’язку з економічною ситуацією, що склалася на ринку нафтопродуктів в Україні, а також зі зміною схеми поставок нафти.

ВЕТЕК (раніше “Газ України”) спеціалізується на торгівлі скрапленим та природним газами, нафтопродуктами і товарами для нафтогазової галузі, експлуатує близько 150 АЗС. Має активи і веде діяльність на території України та низки інших країн.

Основним акціонером група називає підприємця Сергія Курченка, який в кінці 2012 року став власником футбольного клубу “Металіст” (Харків).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua