549
Іран та КНДР за нинішнього рівня розвитку ракетних технологій не можуть загрожувати території США - думка
Іран та Північна Корея за нинішнього рівня розвитку ракетних технологій не можуть загрожувати території США, заявив голова Пентагону Чак Хейгел на слуханнях у сенатському комітеті зі збройних сил.
“Я не вірю, що зараз у цих країн є така можливість… Але це лише зараз, тому ситуація небезпечна. Ми ж готові до відбиття будь-яких загроз, будь то Іран чи Північна Корея”, – сказав Хейгел.
На початку квітня з’явилися припущення про те, що Північна Корея може здійснити тестовий пуск балістичної ракети середньої дальності типу “Мусудан”. Вважається, що дальність польоту ракети складає близько 3-4 тисяч кілометрів. Крім цього, висловлювалися припущення, що Пхеньян може здійснити пуск відразу декількох ракет типу “Скад” і “Нодон” з різних майданчиків у разі невдалого пуску балістичних ракет типу “Мусудан”.
КНДР оголосила себе ядерною державою у 2005 році, а в 2006, в 2009 і 2013 роках провела підземні ядерні випробування, які викликали протести з боку міжнародного співтовариства. Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію з вимогою до КНДР припинити діяльність в ядерній сфері. Раніше в квітні влада КНДР оголосила про плани щодо відновлення робіт на підприємстві зі збагачення урану в Йонбені.
За матеріалами: РІА Новини
Поділитися новиною
Також за темою
У Кремлі зробили заяву про переговори щодо «мирного плану» США
Територіальні питання і військові домовленості: що відомо про «мирний план» Трампа
«єЧерга» для вантажівок: З понеділка змінять правила користування системою для прогнозованості руху
Чи будуть відключення довшими у разі сильних морозів
Столиця продовжує вдосконалювати систему освіти та впроваджувати сучасні технології
Україна отримала понад $51 млрд транскордонних переказів за дев’ять місяців — статистика НБУ
